Dit kleine koperen deksel van 10 cm maakt uw Classical Range-pannenset compleet met hetzelfde hoogwaardige vakmanschap en dezelfde prestaties die u van Falk Culinair gewend bent. Het is speciaal ontworpen voor onze Classical-steelpan van 10 cm en de Classical-sauteerpan van 10 cm. Het houdt de warmte en smaak vast en laat tegelijkertijd de tijdloze elegantie van koper zien.
1,0 mm bimetaalconstructie: 0,8 mm massief koper met 200 micron roestvrijstalen voering
Authentieke gietijzeren handgreep past perfect bij het Classical Range-kookgerei
Gesatineerde oppervlakken voor moeiteloos schoonmaken en onderhoud
Superieure warmtebehoud voor efficiënt koken
Handgemaakte Belgische kwaliteit sinds 1958
Dit deksel maakt deel uit van onze originele Classical Range en belichaamt de professionele kwaliteit die Falk Culinair tot een favoriet heeft gemaakt onder veeleisende chef-koks en thuiskoks. De gietijzeren handgreep biedt een authentieke historische esthetiek die perfect past bij de vintage charme van onze Classical-collectie.
| Name | Description |
|---|---|
| Falk-artikelcode | INO1047SF |
| Falk-collectie | Klassieke serie |
| Categorie | Lids and Covers |
| Size | 10 cm |
| Dimensions | 10 cm (3.9 inches) |
| Vessel diameter | 10.9 cm |
| Vessel height | 3.1 cm |
| Materiaal | 0,8 mm massief gegloeide rode koper met 0,2 mm 18/8 roestvrijstalen bekleding |
| Totale dikte | 1.0 mm |
| Handle material | Cast Iron |
| Weight | 0.1 kg |
| Land van herkomst | Belgium |
5
4
3
2
1
Alle belastingen inbegrepen
Artikel nr. INO1047SF
Onze Klassieke serie is niet compatibel met inductiekookplaten. Dat is een kenmerk van de nieuwe Fusion- en Signature 2.0-series, die beide ook zijn vervaardigd uit massief koper en verder identieke kenmerken hebben.