De klassieke koperen braadpan van 16 cm is uw precisiegereedschap voor intieme kookmomenten, waarbij elke graad telt en elke smaak belangrijk is. Met zijn compacte inhoud van 1,35 liter levert dit handgemaakte Belgische meesterwerk tot 2 royale porties, terwijl het voldoet aan de strenge normen die Falk Culinair sinds 1958 hanteert.
Dit is waar onze vooraanstaande Classical Range echt tot zijn recht komt: bij die speciale maaltijden voor twee die absolute precisie vereisen. Bereid een fluweelzachte coq au vin, laat individuele porties runderdaube sudderen of maak de perfecte risotto voor een intiem diner. De responsieve koperen buitenkant reageert onmiddellijk op temperatuuraanpassingen, waardoor u professionele controle hebt, of u nu een wijnsaus inkookt of zachtjes laat stoven. Dankzij de elegante proporties kan deze braadpan prachtig van het fornuis naar de tafel worden verplaatst voor een indrukwekkende presentatie.
Elk stuk is met de hand vervaardigd volgens ons gepatenteerde intercrystallisatieproces en vertegenwoordigt generaties Belgische ambachtelijke expertise. De permanente moleculaire binding tussen koper en roestvrij staal zorgt ervoor dat dit hoogwaardige kookgerei trends overleeft en tientallen jaren in uw keuken zal dienen. Als koken voor twee betekent dat u op uw best moet koken, neem dan geen genoegen met minder dan Falk Culinair.
| Name | Description |
|---|---|
| Falk-artikelcode | INO2521SF |
| Falk-collectie | Klassieke serie |
| Categorie | Ovenschotels |
| Size | 16 cm |
| Dimensions | 16 cm (6.3 inches) |
| Gebruikscapaciteit | 1.4 L |
| Vessel diameter | 16.9 cm |
| Vessel height | 7.8 cm |
| Materiaal | 2,3 mm massief gegloeide rode koper met 0,2 mm 18/8 roestvrijstalen bekleding |
| Totale dikte | 2.5 mm |
| Handle material | Cast Iron |
| Overall length | 23.0 cm |
| Overall height | 9.7 cm |
| Weight | 1.4 kg |
| Cooktop contact area | 13.5 cm diameter |
| Land van herkomst | Belgium |
5
4
3
2
1
Alle belastingen inbegrepen
Artikel nr. INO2521SF
Onze Klassieke serie is niet compatibel met inductiekookplaten. Dat is een kenmerk van de nieuwe Fusion- en Signature 2.0-series, die beide ook zijn vervaardigd uit massief koper en verder identieke kenmerken hebben.
Alle belastingen inbegrepen
Artikel nr. INO1050SF