Onze kleinste koperen sauteerpan is een precisie-instrument voor culinaire taken die uw volledige aandacht vereisen. Deze pan uit de Classical Range van 16 cm blinkt uit in het bereiden van enkele porties, het maken van delicate sauzen en die cruciale kleinschalige technieken waarbij controle alles is.
2,5 mm dikke constructie van hoogwaardig bimetaal: 2,3 mm massief koper met een 200 micron dikke roestvrijstalen binnenlaag
Uitzonderlijke warmteregeling voor het bereiden van enkele porties, het inkoken van sauzen in kleine hoeveelheden en het tempereren van chocolade
Perfect voor het roosteren van kruiden, het smelten van boter om te bedruipen en het bereiden van individuele porties
Compacte afmeting van 16 cm voorkomt dat ingrediënten te dun uitgespreid raken – essentieel voor een goede karamelisatie
Traditionele gietijzeren handgreep biedt evenwichtige controle voor nauwkeurige bewegingen
Handgemaakt Belgisch vakmanschap sinds 1958
Dit is uw geheime wapen voor de kleine maar belangrijke taken die het verschil maken tussen goed koken en geweldig koken. Rooster een eetlepel komijnzaadjes voor een garnering. Reduceer een paar lepels balsamico tot een stroperige perfectie. Smelt boter met kruiden om een enkele steak mee te bedruipen. Karamelliseer een sjalot zonder dat deze in een te grote pan gaat rammelen. Het geconcentreerde oppervlak zorgt voor beter contact, betere controle en betere resultaten.
Net als alle andere hoogwaardige koperen kookgerei van Falk Culinair reguleert de massief koperen constructie de temperatuur bij hoge hitte veel effectiever dan roestvrij staal of aluminium. De onverwoestbare roestvrijstalen binnenkant zorgt voor pure smaken en moeiteloos onderhoud. Dit is professionele culinaire uitmuntendheid die generaties lang meegaat.
| Name | Description |
|---|---|
| Falk-artikelcode | INO2559SF |
| Falk-collectie | Klassieke serie |
| Categorie | Saute Pans |
| Size | 16 cm |
| Dimensions | 16 cm (6.3 inches) |
| Gebruikscapaciteit | 1.0 L |
| Vessel diameter | 16.9 cm |
| Vessel height | 6.0 cm |
| Materiaal | 2,3 mm massief gegloeide rode koper met 0,2 mm 18/8 roestvrijstalen bekleding |
| Totale dikte | 2.5 mm |
| Handle material | Cast Iron |
| Overall length | 30.5 cm |
| Overall height | 13.0 cm |
| Weight | 1.3 kg |
| Cooktop contact area | 13.5 cm diameter |
| Land van herkomst | Belgium |
5
4
3
2
1
Alle belastingen inbegrepen
Artikel nr. INO2559SF
Onze Klassieke serie is niet compatibel met inductiekookplaten. Dat is een kenmerk van de nieuwe Fusion- en Signature 2.0-series, die beide ook zijn vervaardigd uit massief koper en verder identieke kenmerken hebben.
Alle belastingen inbegrepen
Artikel nr. INO1050SF