Maak uw collectie hoogwaardig koperen kookgerei compleet met dit koperen deksel van 32 cm uit onze originele Classical-serie. Dit deksel is vakkundig vervaardigd met dezelfde bimetaalconstructie als ons gerenommeerde kookgerei en houdt warmte en vocht vast voor superieure kookresultaten.
Het mooie van de ontwerpfilosofie van Falk Culinair is de uitwisselbaarheid. Deze deksel van 32 cm past naadloos op elke pan, pot of braadpan van 32 cm uit onze collectie, waardoor u volledige flexibiliteit in uw keuken heeft. De koperen constructie ziet er niet alleen prachtig uit, maar draagt ook actief bij aan het kookproces door de warmte efficiënt te geleiden en de temperatuur overal gelijkmatig te houden.
Dit deksel is met de hand vervaardigd met dezelfde nauwgezette aandacht voor detail die ons Belgische vakmanschap sinds 1958 kenmerkt, en vertegenwoordigt professionele kwaliteit die generaties lang meegaat. Het gietijzeren handvat blijft aangenaam koel, terwijl de gesatineerde afwerking ervoor zorgt dat uw hoogwaardige kookgerei net zo mooi blijft als op de dag dat u het kocht, met een minimum aan onderhoud.
| Name | Description |
|---|---|
| Falk-artikelcode | INO1256SF |
| Falk-collectie | Klassieke serie |
| Categorie | Lids and Covers |
| Size | 32 cm |
| Dimensions | 32 cm (12.6 inches) |
| Vessel diameter | 32.9 cm |
| Vessel height | 3.9 cm |
| Materiaal | 0,8 mm massief gegloeide rode koper met 0,2 mm 18/8 roestvrijstalen bekleding |
| Totale dikte | 1.0 mm |
| Handle material | Cast Iron |
| Weight | 1.0 kg |
| Land van herkomst | Belgium |
5
4
3
2
1
Alle belastingen inbegrepen
Artikel nr. INO1256SF
Onze Klassieke serie is niet compatibel met inductiekookplaten. Dat is een kenmerk van de nieuwe Fusion- en Signature 2.0-series, die beide ook zijn vervaardigd uit massief koper en verder identieke kenmerken hebben.