Onze grootste jamketel van massief koper (32 cm) is de keuze van professionele banketbakkers voor batchproductie en wordt al sinds 1958 vertrouwd voor het op grote schaal maken van uitzonderlijke conserven. Deze prachtige ketel met een inhoud van 10 liter uit onze originele Classical Range is gemaakt van 2,0 mm puur, ongevoerd koper met robuuste gietijzeren handgrepen en biedt een nauwkeurige temperatuurregeling die fruit omzet in perfecte zoetwaren.
2,0 mm massief ongecoat koper voor een ongeëvenaarde temperatuurregeling en -controle
Superieure geleidbaarheid bereikt en handhaaft de rollende kook die nodig is voor een goede activering van pectine
Inhoud van 10,0 liter, perfect voor serieuze batchproductie van jam, confituur en conserven
Twee gietijzeren handgrepen voor veilig optillen wanneer de pan vol is
Suikercomponenten blokkeren op natuurlijke wijze reactieve koperionen, waardoor ongecoat koper de optimale keuze is voor het maken van jam
Het geniale van koper voor het maken van zoetwaren ligt in de uitzonderlijke thermische geleidbaarheid. Om de kritische kokende temperatuur te bereiken en te behouden die nodig is voor de activering van pectine, is kookgerei nodig dat onmiddellijk reageert op temperatuuraanpassingen – precies wat deze hoogwaardige koperen jampot biedt. De gelijkmatige warmteverdeling voorkomt hete plekken die delicaat fruit kunnen verschroeien, terwijl de zacht gebogen contouren en de vlakke bodem zorgen voor consistente resultaten, batch na batch. Uw conserven behouden hun levendige kleur, natuurlijke textuur en pure fruitsmaak.
Deze professionele jampot is met Belgische precisie met de hand vervaardigd en gaat generaties lang mee. Hij belichaamt het streven van Falk Culinair naar culinaire uitmuntendheid. Als u grotere hoeveelheden produceert, heeft u kookgerei nodig dat elke keer weer perfect presteert. Professionele banketbakkers en serieuze thuisconservenmakers kiezen niet voor niets voor massief koper: het is gewoon het beste materiaal voor suikerwerk. Betrouwbare prestaties waarop u kunt vertrouwen, van de eerste tot de duizendste batch.
| Name | Description |
|---|---|
| Falk-artikelcode | CU2040SF |
| Falk-collectie | Klassieke serie |
| Categorie | Sugar and Jam Pots |
| Size | 32 cm |
| Dimensions | 32 cm (12.6 inches) |
| Gebruikscapaciteit | 10.0 L |
| Vessel diameter | 32.9 cm |
| Vessel height | 13.5 cm |
| Materiaal | 2,0 mm massief gegloeide rode koper |
| Totale dikte | 2.0 mm |
| Handle material | Cast Iron |
| Overall length | 42.0 cm |
| Overall height | 14.5 cm |
| Weight | 4.0 kg |
| Cooktop contact area | 26.2 cm diameter |
| Land van herkomst | Belgium |
5
4
3
2
1
Alle belastingen inbegrepen
Artikel nr. CU2040SF
Onze Klassieke serie is niet compatibel met inductiekookplaten. Dat is een kenmerk van de nieuwe Fusion- en Signature 2.0-series, die beide ook zijn vervaardigd uit massief koper en verder identieke kenmerken hebben.
Alle belastingen inbegrepen
Artikel nr. INO1256SF