Maak uw Copper Coeur-collectie compleet met dit nauwkeurig vervaardigde deksel van 24 cm, dat past op alle 24 cm-producten uit ons assortiment. Dit veelzijdige deksel is gemaakt van 0,8 mm ferritisch roestvrij staal met onze kenmerkende geborstelde afwerking en past perfect bij de elegante buitenkant van uw Copper Coeur-kookgerei.
Het mooie van het verwisselbare dekselsysteem van Falk Culinair is dat één deksel voor meerdere doeleinden in uw pannenset kan worden gebruikt. Of u nu sauzen laat sudderen in een steelpan, vlees stoof in een sauteerpan of een stoofpot bereidt in een braadpan, dit deksel van 24 cm levert consistente prestaties. De koelblijvende roestvrijstalen handgreep zorgt voor een veilige, comfortabele hantering, zelfs tijdens langdurig koken.
Dit deksel is met dezelfde aandacht voor detail handgemaakt die sinds 1958 kenmerkend is voor Belgische culinaire uitmuntendheid en vertegenwoordigt de professionele kwaliteit die serieuze koks eisen. De geborstelde roestvrijstalen afwerking past niet alleen prachtig bij uw Copper Coeur-stukken, maar biedt ook duurzame duurzaamheid en eenvoudig onderhoud voor generaties lang koken.
| Name | Description |
|---|---|
| Falk-artikelcode | SCS1053SI |
| Falk-collectie | Copper Coeur Range |
| Categorie | Lids and Covers |
| Size | 24 cm |
| Dimensions | 24 cm (9.5 inches) |
| Vessel diameter | 24.9 cm |
| Vessel height | 4.9 cm |
| Materiaal | 0,8 mm 18/8 roestvrij staal |
| Totale dikte | 0.8 mm |
| Handle material | Cast Stainless Steel |
| Weight | 0.4 kg |
| Land van herkomst | Belgium |
5
4
3
2
1
Alle belastingen inbegrepen
Artikel nr. SCS1053SI